Iranwebfestival-header

درباره جشنواره وب ایران

جشنواره وب ایران از معتبرترین جشنواره های حوزه فناوری اطلاعات است که تاکنون شش دوره آن از سال ۱۳۸۷ برگزار گردیده است. کمیته برگزاری جشنواره وب هر ساله با دعوت از کلیۀ وب سایت های کشور از آبان ماه شروع به ثبت نام می کند. پس از داوری های مقدماتی، نهایی و مردمی برترین وب سایت های ایران در ابتدای اسفندماه در مراسم اختتامیه جشنواره وب معرفی می شوند. برگزارکننده این رویداد کانون کارآفرینی ایران است.

هدف جشنواره وب ایران

هدف اصلی از برگزاری جشنواره وب ایران، تشویق و توسعه تولید محتوا و خدمات منطبق بر فرهنگ ایرانی در فضای مجازی می باشد. این جشنواره ایجاد فرصت سالانه برای عرضه و رقابت کیفی و کمی وب سایت های ایرانی در جهت رشد، شکوفایی و همچنین رونق بخشی به بازار داخلی و صادرات در‌ این حوزه می باشد. جشنواره وب ایران٬ سال گذشته به عضویت رسمی کنسرسیوم وب جهانی درآمد.

برگزارکننده جشنواره وب ایران کیست؟

کانون کارآفرینی ایران یک سازمان غیرانتفاعی و مردم نهاد (NGO) با هدف ترویج تفکر کارآفرینانه و نوآورانه در ایران است. کانون پل ارتباطی میان افراد کارآفرین و سازمان های مرتبط است. با تسهیل دسترسی به جدیدترین آموزش ها تلاش می کند تا موانع پیش روی کارآفرینان خصوصا در حوزه ICT را از میان بردارد. کانون همچنین، تلاش در جهت کمک به شتابدهنده ها و مراکز رشد فعال در کشور و کمک به جذب سرمایه خارجی و داخلی برای استارتاپ ها را از وظایف خود می داند.

لینک اصلی: جشنواره وب ایران

آغاز ثبت نام هفتمین جشنواره وب ایران

پاسخ دهید