لوگو های خلاقانه دندانپزشکان

لوگو، نشانه و یا آرم شکلی گرافیکی با محتوای پیامی خاص است که متناسب با شرکت، سازمان و یا ارگان طراحی می شود. این پیام نشانگر نوع خدمت، سرویس و یا حرفه، گاهی نشانگر سابقه و توانایی شغلی، گاهی حاوی ملیت و گاه فقط حاوی نام می باشد.

طراحی لوگو تجربه، تبحر و کارآزموده بودن در زمینه های هنری و بصری را طلب می کند. لوگوها گاه ساده و گاه پیچیده هستند، گاهی تک رنگ و گاهی از ترکیبات رنگی بهره برده اند. لوگو به تنهایی دارای هویت مستقل است و با وجود کوچک بودن فضای کاربردی آن به سادگی اما با قدرت پیام خود را منتقل می کنند. لوگو ها گاهی با حروف در هم آمیخته می شوند و عنوان لوگوتایپ به خود می گیرند، و گاه فقط بر پایه شکلی مفهومی مستقیم یا غیر مستقیم پیام خود را منتقل می کنند.

یکی از علایق من تماشای لوگو ها است. به نظر من تماشا کردن لوگوها قدرت تخیل را بالا می برد و ذهن را برای خلق کاری جدید به حرکت در می آورد.

در این مجموعه ۳۱ لوگو را که برای دندانپزشکان خلق شده به تماشا می نشینیم. در تمامی این طرح ها فرم دندان به نحوی نهفته و یا آشکار به کار رفته است. بر اساس نوع سرویس دندانپزشکی این طرح ها شکل خاصی به خود گرفته اند. بعضی ها در قالب فانتزی و بعضی ها خیلی شیک و رسمی پیام خود را انتقال می دهند. ترکیبات رنگی هم گزینه دیگری است که در تک تک طرح ها قابل تفکر است.

پس مانند من از تماشای این لوگوها لذت ببرید.

منتظر نظرات شما هستم.

منتظر طرح های آینده هم باشد.

لوگو های خلاقانه دندانپزشکان
برچسب ها:        

پاسخ دهید