Majid-Bahrami2

باز هم جوان
باز هم هنرمند
باز هم سرطان
باز هم دار فانی
باز هم وداع و درگذشت باز هم……..
مجید بهرامی ……خداحافظ

بهنام تشکر، بازیگر


مجید بهرامی …
ما، تو را با آن خنده های همیشگی ، روحیه و انرژی که در صحنه ی زندگی و نمایش داشتی، به خاطر میسپاریم. مبارزه ی تو با عفریته ی سرطان، جانانه بود، پسر! این تصویری است که از تو به یادِ ما خواهد ماند؛ جوانی پُرشور و مستعد در بازیگری، که تا آخرین لحظه ، برای ماندن، خندید و جنگید …

هاله مشتاق نیا، نمایشنامه نویس

 

Majid-Bahrami1

مجید بهرامی – هنرمند جوان تئاتر و سینما در عرصه بازیگری – صبح شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۳ دارفانی را وداع گفت.

مهدی بهرامی – برادر مجید – در گفت‌وگو با خبرنگار تئاتر ایسنا، تصریح کرد: حدود یک ساعت پیش، از بیمارستان پارس به ما اطلاع دادند که متاسفانه مجید جان باخته و اتفاقی که نباید می‌افتاد، افتاد.

به گزارش ایسنا، مرحوم مجید بهرامی که با بیماری سرطان دست و پنجه نرم می‌کرد،‌ در نمایش‌هایی همچون «سیا‌ها»، «خانه در گذشته ما» و … بازی کرده و مدتی نیز برای درمان به آلمان رفته بود.

وی همچنین در فیلم‌های «بدرود بغداد» و «گیلانه» ایفای نقش کرده بود.

لینک خبر: ایسنا

 مجید بهرامی (١٣۵۶ – ١٣٩٣/٠٨/٢۴) بازیگر و تئاتر سینمای ایران که در فیلم‌ها‌یی‌ چون بدرود بغداد، گیلانه، دانه‌های ریزه برف و تئاتر سیاه‌ها، خانه‌ای در گذشتهٔ ما، عشق آباد و عجایب المخلوقات ایفای نقش کرده است.او به بیماری سرطان مبتلا شد و برای درمان بیماری او و اعزام او به کشور آلمان خانه هنرمندان ایران و انجمن عکاسان تئاتر نخستین اکسپو عکس تئاترایران را برگزار کردند که درامد حاصل از فروش این اکسپو به درمان بیماری مجید بهرامی اختصاص داده شد.

لینک مطلب: ویکیپدیا

روحش شاد و یادش گرامی

مجید بهرامی بازیگر جوان تئاتر و سینما درگذشت
برچسب ها:        

پاسخ دهید