کارت ویزیت هایی با طراحی خلاقانه سری اول

زمانی که هر نوع کارت ویزیت ساده و یا با طراحی خلاقانه و جالب را می بینم تنها به عنوان یک کارت ویزیت معمولی به آن نمی نگرم؛ بلکه سعی می کنم که پی ببرم که طراح چگونه به این طرح رسیده است. طرحی که با هدف تأثیرگذاری بیشتر و با استفاده از جاذبه های بصری، برای به یاد ماندن هرچه بهتر مشخصات صاحب کسب و کار در ذهن مخاطب اجرا شده است.

در این مجموعه کارت ویزیت های حجمی، فرمی با برش خاص. تغییر شکل دهنده، پازلی و فلزی را با بهترین شکل و طراحی میتونید ببینید و ایده بگیرید. بعضی از این کارت ویزیت ها به صورت دست ساز تولید می شوند.

یکی از مواردی که این کارت ها به بیننده انتقال می دهند مفهوم کسب و کار مورد نظر هست که در طراحی این کارت ها به وضوح احساس می شود. به هر صورت طراحی کارت ویزیت دنیای گسترده و جذابی دارد که اکثر اوقات باعث هیجان می شود. برای من تماشای طرح های گوناگون کارت ویزیت مانند تماشای یک فیلم است.

منتظر نظرات شما هستم.

شما هم منتظر طرح های جدید باشید.

یه صحبت خودمونی: میتونی همین الان تو خبرنامه ما عضو بشی و از مطالب جدید با خبر بشی. اینم بگم ایمیلت پیش من امانت هست و سواستفاده نخواهم کرد. قول میدم مطالب مفیدی برات داشته باشم. هر زمان هم دوست نداشتی لغو اشتراک کن.

3d-businesscard vintage-business-card Sleek-businesscard2 sleek-business-card1 retro-business-card-2 retro-business-card-1 cute-business-card creative-name-card-4 creative-businesscard-5 Creative-businesscard-3 Creative-businesscard-2 Creative-businesscard-1 Awesome-businesscard-2 Awesome-businesscard-1

 

کارت ویزیت هایی با طراحی خلاقانه سری اول
برچسب ها:    

پاسخ دهید