درباره ما
درباره ما

درباره ما

من احمد رضائی راد هستم.
نویسنده، فیلمساز و طراح

در سال ۱۳۶۶ با خرید یک دستگاه زد ایکس اسپکتروم وارد دنیای کامپیوتر شدم، بعد از آن به کمودور 64 مهاجرت کردم و مشغول کار با زبان بیسیک شدم.

بعد به آمیگا 500 مهاجرت کردم و علاوه بر ویرایش گرافیکی دموهای خارجی به ایرانی با زبان ماشین به تولید تصاویر متحرک پرداختم.

در سال ۱۳۶۸ با ساخت اولین تیزر تلویزیونی (که پخش آنها بعد از سال‌ها از تلویزیون آغاز شد) فعالیت خودم رو آغاز کردم و بعد از چند سال از آمیگا گذر کردم و به دنیای پی‌سی وارد شدم.

طی این سال‌ها با 5 شرکت تبلیغاتی بزرگ ایران و صداوسیما همکاری داشتم.

بیش از ۳۲۰۰ تیزر تلویزیونی و بیش از ۱۰۰ فیلم مستند تبلیغی-صنعتی و برای چندین برنامه تلویزیونی تیتراژ و وله گرافیکی تهیه و تولید کردم.

در تمام این دوران و با پروژه‌های مختلف، همکاری با شرکت‌ها و هنرمندانی بزرگ را تجربه کرده‌ام.

شرکت‌های تبلیغاتی: آژ، رنگین، تهران آگهی، سائس، خدمات گستر پنج

شاعر و نویسنده: زنده‌یاد تورج نگهبان، رضا اشعاری

گوینده و دوبلور: زنده‌یاد شهروز ملک‌آرایی، زنده‌یاد حسین عرفانی، زنده‌یاد حسین باغی، جواد پزشکیان، شوکت حجت، فریبا رمضان‌پور، خسرو شمشیرگران، ناصر ممدوح، کیکاووس یاکیده

آهنگساز: شادمهر عقیلی، آراز تروسیان، مهرداد نبئی

در همه این تولیدات در سمت‌های ایده‌پرداز، نویسنده، کارگردان، تهیه کننده، مدیر تولید، صدابردار، گوینده، تدوینگر و انیماتور فعالیت داشته‌ام.

همراه این فعالیت‌ها، آموزش نرم‌افزارهای تدوین مانند پریمیر، افترافکت را بصورت خصوصی، و به عنوان مدرس در آموزشگاه‌های مجتمع فنی تهران و ارشکان نیز ارائه داده‌ام.

از سال 1373 نرم‌افزار پریمیر و سال 1385 افتر افکت به برنامه‌های کاربردی من اضافه شد.

اکنون با تمام تجربیات این سال‌ها تهیه و تولید دوره‌های آموزشی را شروع کرده‌ام که در این سایت منتشر خواهد شد.

پیروز و پاینده باشید